SPK Bike Trasa MTB – Rakieta

Trasa MTB SPK Bike – Rakieta to szybka i nie wymagająca trasa po Sieradowickim Parku Krajobrazowym. Trasa zaczyna się w Starachowicach na ulicy Myśliwskiej przy wjeździe do parku. Cała trasa prowadzi po utwardzonej, szutrowej drodze i prowadzi przez las do zalewu Mostki. Zbiornik wodny objeżdżamy i wracamy tą samą drogą do Starachowic.

SPK Bike – Trasa Rakieta to fragment oficjalnego czerwonego szlaku PTTK.

Alternatywnym rozwiązaniem jest start na Ratajach, obie trasy łączą się w Sieradowickim Parku Krajobrazowym w okolicy Ostrej Górki. Rozpoczynając trasę w Ratajach należy skręcić w prawo jadąc drogą główną.

#SieradowickiParkKrajobrazowy, #SPKBike, #MTB, #AlergiaNaAsfalt

UWAGA !!!

Zaproponowana trasa rowerowa nie jest oficjalnym szlakiem turystycznym, nie jest też specjalnie oznaczona i zabezpieczona. Zaproponowana wyżej trasa jest tylko propozycją jak poruszać się po Sieradowickim Parku Krajobrazowym rowerem. Przejechanie tą trasą wymaga umiejętności jazdy na rowerze w terenie. Decydując się na przejazd należy być świadomym, że cała odpowiedzialność za sposób poruszania się po lesie, ewentualne zdarzenia losowe czy wypadki spoczywa na kierującym rowerem. SPKBike.pl nie ponosimy odpowiedzialności za żadne szkody powstałe podczas poruszania się po lesie zaproponowaną trasą rowerową.

Pobierz GPX

trasa mtb gpx

Długość trasy:
26,00 km
Przewyższenia:
200 m
Czas przejazdu:
1h 30min

Zobacz trasę

Trasa na Relive
Trasa na Relive

Zdjęcia z trasy