SPK Bike – Lubianka Mała pętla

Lubianka Mała pętla to łatwa trasa MTB która prowadzi po leśnych ścieżkach Sieradowickiego Parku Krajobrazowego. Duża część trasy zlokalizowana jest w okolicy zalewu Lubianka.

Trasa zaczyna i kończy się w okolicy skrzyżowania ulic Południowej i Wiejskiej w Starachowicach (niedaleko stadniny koni). Trasa jest o tyle ciekawa, że jest dość zróżnicowana. Na niewielkim obszarze parku mamy długi podjazd, szybki zjazd. Jest też kilka technicznych elementów.

Niestety wycinka drzew zniszczyła kilka odcinków tej trasy, ale … droga jest przejezdna i mam nadzieje, że wkrótce gałęzie i inne przeszkody zostaną posprzątane co pozwoli szybciej poruszać się tą trasą.

UWAGA !!!

Zaproponowana trasa rowerowa nie jest oficjalnym szlakiem turystycznym, nie jest też specjalnie oznaczona i zabezpieczona. Zaproponowana wyżej trasa jest tylko propozycją jak poruszać się po Sieradowickim Parku Krajobrazowym rowerem. Przejechanie tą trasą wymaga umiejętności jazdy na rowerze w terenie. Decydując się na przejazd należy być świadomym, że cała odpowiedzialność za sposób poruszania się po lesie, ewentualne zdarzenia losowe czy wypadki spoczywa na kierującym rowerem. SPKBike.pl nie ponosimy odpowiedzialności za żadne szkody powstałe podczas poruszania się po lesie zaproponowaną trasą rowerową.

Pobierz GPX

trasa mtb gpx

Długość trasy:
14,50 km
Przewyższenia:
94 m
Czas przejazdu:
1 godzina

Zobacz trasę

Trasa na Relive

Zdjęcia z trasy